Domov arrow Referencie

superlearning - hladina alfa

Služby našej jazykovej školy využívajú napr. aj firmy BRAMAC, Volkswagen, ARDO, SLOVAK TELECOM, NOVOSEDLIK s.r.o., LAMDA, SCHAUER, EAST TR COMP. Nitra, NOVUS s.r.o., PANAM SLOV. Košice, REVOS s.r.o., HEILAND SLOWAKEI s.r.o. Stupava, SESFKM Tlmače a mnoho ďalších.

Kurz mi pomohol zlepšiť sa v konverzácii, gramatike, porozumení počutého slova

Tento kurz mi pomohol zlepšiť sa v konverzácii, gramatike, porozumení počutého slova a tým, že som si rozšíril slovnú zásobu. Bolo to super. Lektorka ovládala perfektne nemecky a dokázala vysvetliť problematiku jednotlivých zadaných tém. Zvládla to bez chyby.
18.8.2005 Ing. Marián Straka, Štefanovičová, nezamestnaný

Naučila som sa množstvo novej gramatiky

Naučila som sa množstvo novej gramatiky a pomerne nových slovíčok. V podstate by človek ani viac nezvládol. So spôsobom výučby som veľmi spokojná a preto by som v budúcnosti absolvovala ešte ďalší kurz. Po každej stránke som bola veľmi spokojná.
30.6.2005 Ing. Diana Chumchalová, Nitra

Rozprávam, rozumiem - je to paráda

Ako bývalá poslucháčka kurzu v hladine alfa pre začiatočníkov sa chcem poďakovať jazykovej škole Praxide a hlavne mojej lektorke Evičke za veľmi dobré základy AJ. Som v USA už štvrtý mesiac, rozprávam, rozumiem - je to paráda.
Alica, Nitra 2004

Som maximálne spokojná, pokrok je jasný

Po intenzívnom rýchlokurze nemčiny v hladine alfa sa mi z pamäti vynárajú slová, ktoré už akoby som poznala. Metódu oceňujem hlavne teraz v každodennej praxi. "Urobila som si poriadok" v základoch jazyka, zdokonalila som sa a naštartovala som sa pre ďalšie štúdium, pri ktorom postupujem oveľa rýchlejšie. Som maximálne spokojná, pokrok je jasný.
Dr. Andrea Cehláriková, Trnava 18.12.2003

Toto som vôbec nečakal

S rýchlokurzom v hladine alfa som absolútne spokojný. Môžem odporučiť všetkým ľuďom, ktorí majú silnú motiváciu naučiť sa jazyk čo najskôr, aby to vyskúšali a budú spokojní so svojimi výsledkami.
Danissimo- Daniel Čaládi, Nitra 8.2.2004

Veľmi mi pomohlo zdokonalenie za krátky čas

Musím priznať že som zo začiatku pochybovala o účinku hladiny Alfa a systémom výučby s ním spojeným. Očakávala som totiž "nalievanie vedomostí" bez toho, aby som čokoľvek musela pre učenie urobiť. Naopak, zistila som, že záleží na vlastnom úsilí každého, koľko chce z kurzu a z jazyka vyťažiť. Veľmi sa mi páčil uvoľnený spôsob učenia sa v nestresovej atmosfére. Nakoľko pracujem v zahraničí, veľmi mi pomohlo za krátky čas zdokonalenie sa v gramatike a v slovnej zásobe.
Erika Prišticová, Piešťany 8.2.2004